Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

Szanowni Państwo „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. oddało do użytku nowoczesną i profesjonalnie wyposażoną wielofunkcyjną salę konferencyjną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, bankietów oraz spotkań biznesowych.

Sala wyposażona jest w szereg zaawansowanych urządzeń audiowizualnych, które pozwalają na efektywne i sprawne prowadzenie spotkań biznesowych zgodnie ze współczesnymi wymogami i światowym standardem. Sala znajduje się w nowo dobudowanej części sanatorium „Marconi”. Lokalizacja w części sanatorium rzadko uczęszczanejprzez kuracjuszy oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku gwarantują ciszę i spokój przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju spotkań. Sala liczy 320 miejsc w układzie teatralnym. Jest możliwość podzielenia sali ruchomą ścianą.

 

 

Cennik opłat za wynajem sal konfefencyjnych przedstawia się następująco:

 

Nazwa sali konferencyjnej Powierzchnia sali w m2 Ilość miejsc 1 godzina w PLN Powyżej 6 godz. w PLN
Duża (Maxi) 287 320 225 1350
Średnia (Midi) 194 250 150 900
Mała (Mini) 93 50 150 600

Powyższe ceny są cenami netto, do których dolicza się podatek VAT w wysokości 23%

 

Wysoką jakość i profesjonalizm prowadzonych spotkań gwarantują m.in.:

• bardzo dobre oświetlenie sali z podziałem na strefy i płynną jego regulacją
• możliwość zasłaniania okien (rolety), eliminujące wpływ niekontrolowanego światła
• dobra akustyka sali oraz profesjonalny system nagłośnienia
• wysoka jakość prezentowanych obrazów - odpowiednia wielkość rozwijanych elektrycznie ekranów oraz umieszczone centralnie rzutniki multimedialnezainstalowane pod sufitem sal
• podium i mównica
• pełna klimatyzacja

Szeroka oferta, komfortowe warunki oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszego personelu sprawiają, że Sanatorium „Marconi” jest najlepszym w okolicy miejscem na zorganizowanie wszelkiego typu spotkań biznesowych, szkoleń czy konferencji.

Oddając Państwu do dyspozycji nowoczesne Centrum Konferencyjne w Sanatorium „Marconi” zapewniamy profesjonalizm świadczonych usług, niezapomniane wrażenia oraz gwarancje, że każde Państwa spotkanie zakończy się sukcesem.

 

Rezerwacja i dodatkowe informacje:
Dział Kulturalno - Oświatowy
tel. 41-370-87-50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.