Hotel SPA w górach, czyli zasłużony odpoczynek po zdobywaniu szczytów

Beskid Żywiecki to niezwykły region, który od lat przyciąga turystów złaknionych ciszy, bliskiego kontaktu z naturą oraz oczywiście górskich wędrówek. Rozbudowuje się także infrastruktura, a w miastach, miasteczkach i w całkiem odludnych miejscach powstają miejsca, w których można odpocząć, skorzystać z rozbudowanych stref SPA oraz licznych zabiegów, a także zorganizować konferencję czy wyjazd integracyjny. Tym samym góry stały się mekką tych wszystkich, którzy chcą łączyć walory przyrodnicze z troską o siebie i rodziny, a także odpoczywać w luksusowych warunkach. Tak bowiem można się rozpieszczać.

Hotel SPA z widokiem na góry

Beskid Żywiecki zachwyca swoją naturalną urodą. To miejsce pełne malowniczych krajobrazów, górskich szlaków, lasów i jezior. Można tu podziwiać piękno przyrody o każdej porze roku. Tym samym przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku – turystyki pieszej, rowerowej, narciarstwa, snowboardu czy wspinaczki górskiej. Z drugiej strony liczne akweny dają możliwość uprawiania wodnych sportów i rekreacji. W okolicach Beskidu Żywieckiego znajdują się interesujące zabytki i miejsca historyczne, a cały region znany jest z bogatej tradycji kulinarnej. To idealne miejsce, by uciec od miejskiego zgiełku i zapewnić sobie komfortowy wypoczynek w otoczeniu przyrody oraz ciszy górskich lasów.

Nowoczesne hotele SPA na miarę dużych wymagań

Idealną bazą na urlop czy weekendowy wypad jest Hotel Żywiecki https://hotel-zywiecki.pl/. To luksusowy obiekt typu SPA. Usytuowany jest w malowniczej miejscowości Przyłęków, otoczony przez piękne góry, a majestatyczna góra Jastrzębica jest idealnym punktem wypadowym dla miłośników długich wędrówek. Z jej szczytu można podziwiać przepiękne Beskidy oraz w przypadku dobrej pogody nawet rozległe Tatry. Hotel położony jest zaledwie 8 kilometrów od urokliwego centrum Żywca, ale jest tu wyjątkowo cicho o spokojnie, co stwarza wręcz wymarzone miejsce do relaksu.

Gdzie znaleźć nowoczesny hotel SPA z pełnym pakietem usług?

Najlepsze hotele SPA w Beskidach to doskonałe miejsce, aby oddać się aktywnemu wypoczynkowi w górach, a jednocześnie jest też oazą spokoju dla tych, którzy pragną oderwać się od miejskiego zgiełku. Przyciągają przestronne pokoje, liczne atrakcje oraz najwyższa jakość obsługi. Dodatkowo znaleźć tu można pakiety wypoczynkowe, dostosowane specjalnie do potrzeb gości.

Luksusowy Hotel Żywiecki Medical Spa&Sport to ekskluzywne sale konferencyjne, które otwiera przed gośćmi nowe perspektywy w organizacji wydarzeń biznesowych. Są tu idealne warunki do przygotowania spotkań, szkoleń i bankietów. Dzięki podejściu dostosowanemu do indywidualnych potrzeb oraz rozbudowanej infrastrukturze hotelowej pracownicy są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty. W hotelu znajduje się jedna z najnowocześniejszych stref sensus SPA i profesjonalne gabinety zabiegowe. W trosce o zdrowie, urodę i samopoczucie można się oddać w ręce specjalistów, którzy dysponują najlepszym sprzętem i mają holistyczne podejście do każdego gościa. Dowiedz się więcej na temat ciekawostek o górach